Warschau (Wake Family Trzciany)

auf Google-Karte zeigen
+48 602 550 005
Fahrrichtung U-Turn
Höhe 12 m
Länge 180 m
Masten 2
Typ 2x Sesitec System 2.0

Newsfeed

01.12.2018 Wakey, wakey! Ruszamy ze sprzedażą karentów OPEN na 2019. Ponieważ osoby posiadające karnety OPEN z 2018 miały pierwszeństwo w zakupie, karnetów zostało niewiele! Zatem szybkie decyzje. W 2019 będą niespodzianki i zmiany na wodzie! Jeśli zamierzacie spędzić sporo czasu w wakeparku, to karnety open to najlepsze rozwiązanie. Zamówienia wysyłajcie mailowo na info@wakefamily.pl
04.10.2018 Wakey, wakey!:) Jak Wam się podoba taki projekcik?;)
27.09.2018 Wake prognoza przewiduje na ten weekend słoneczną pogodę. W sam raz na ostatnie ostatnie pływanie w Trzcianach. Działamy od 10 do 18. Widzimy się!
21.09.2018 Koniec lata przyniósł nam naprawdę piękną pogodę. Wykorzystajcie to na długie sesje na wodzie. Na jutro zostało nam jeszcze sporo wolnych miejsc, więc wbijajcie! Mam jedne z ostatnich szkoleń 3h: sobota 15-18 niedziela 15-18. Szkoli Mateusz. Ostatnia szansa na pierwsze skoki! Zapisy info@wakefamily.pl
15.09.2018 Niedziela zapowiada się naprawdę dobrze. To może być jedno z lepszych wrześniowych pływań! Dla zmarźluchów mamy grube pianki od Quiksilvera i Roxy.
09.09.2018 Wakeboarding na lekcji wf-u? Czemu nie! Nasz obiekt to świetne połączenie sportu i rekreacji, idealne na aktywną wycieczkę klasową w ramach lekcji wf-u w niestandardowym, nowoczesnym wymiarze. • Uczniowie pod opieką naszych instruktorów nauczą się podstaw wakeboardingu oraz będą świetnie się bawić! • Każda lekcja składa się ze wspólnej rozgrzewki, przeprowadzenia ćwiczeń specjalistycznych na sucho imitujących zachowania na wodzie, nauki startów, zwrotów, podstawę freestyle. Wspólne rozciąganie. • Oferta moze być rozwinięta o posiłek po zajęciach na wodzie w postaci włoskiej pizzy z naszej pizzerii oraz ciepłych lub zimnych napojów. • Nasza oferta przeznaczona jest dla grup powyżej 10os. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Cena pakietu podstawowego, w który wchodzi: 2 godziny pływania, pianka, sprzęt deska, wiązania, kask, kamizelka, opieka instruktora to 39zl/os. Oferta rozszerzona o posiłek, deser, napoje to 74zl/os. Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr telefonu: 602 550 005. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do kontaktu !
03.09.2018 Dla wszystkich tych którzy nie zdążyli rozpocząć swojej przygody z wake'em w wakacje przygotowaliśmy cykl szkoleń 3H we wrześniu. W tym tygodniu szkolimy w następujących terminach: SZKOLENIA 3 H dla dorosłych w Trzcianach z Mateuszem: piątek 17.00-20.00 sobota 17.00-20.00 niedziela 17.00-20.00 Szkolenia są dla osób na każdym poziomie, plan zajęć dobierany jest indywidualnie. Grupy są maksymalnie czteroosobowe. Nasi instruktorzy nauczą Cię techniki, zwrotów, bezpiecznych tricków i zabawy na przeszkodach. Program szkolenia obejmuje: rozgrzewkę i przećwiczenie tricków „na sucho” dwie godziny na wyciągu (indywidualne ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania) foto i video coaching- natychmiastowe korygowanie błędów, plan treningu krótko i długoterminowy rozciąganie i omówienie wykonanych ćwiczeń przy wykorzystaniu nagranych materiałów foto/ wideo oraz wyznaczenie ćwiczeń do samodzielnej praktyki. Po każdym szkoleniu jest możliwość zgrania materiałów foto i video. Cena wynosi 230 zł w przypadku szkolenia dla dorosłych i obejmuje już wyciąg, deskę z wiązaniami, piankę. Zgłoszenia prosimy wysyłać na info@wakefamily.pl w tytule proszę wpisywać datę i miejsce szkolenia.
27.08.2018 W tym tygodniu macie ostatnią szansę na nasze wakacyjne 3 H szkolenia. Przygotowaliśmy dla Was następujące terminy: SZKOLENIA 3 H dla dorosłych w Trzcianach na wyciągu z oświetleniem: środa 17.00-20.00 instruktor Mateusz sobota 17.00-20.00 instruktor Filip niedziela 17.00-20.00 instruktor Mateusz Szkolenia są dla osób na każdym poziomie, plan zajęć dobierany jest indywidualnie. Grupy są maksymalnie czteroosobowe. Nasi instruktorzy nauczą Cię techniki, zwrotów, bezpiecznych tricków i zabawy na przeszkodach. Program szkolenia obejmuje: rozgrzewkę i przećwiczenie tricków „na sucho” dwie godziny na wyciągu (indywidualne ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania) foto i video coaching- natychmiastowe korygowanie błędów, plan treningu krótko i długoterminowy rozciąganie i omówienie wykonanych ćwiczeń przy wykorzystaniu nagranych materiałów foto/ wideo oraz wyznaczenie ćwiczeń do samodzielnej praktyki. Po każdym szkoleniu jest możliwość zgrania materiałów foto i video. Cena wynosi 230 zł w przypadku szkolenia dla dorosłych i obejmuje już wyciąg, deskę z wiązaniami, piankę. Zgłoszenia prosimy wysyłać na info@wakefamily.pl w tytule proszę wpisywać datę i miejsce szkolenia.
22.08.2018 Wakey Wakey! Wakacje się kończą a Ty nie spróbowałeś/aś jeszcze wake? Nic straconego w tym tygodniu też przygotowaliśmy dla Was 3 H szkolenia na których postawicie swoje pierwsze kroki na wakeboardzie, udoskonalicie technikę pływania lub nauczycie się nowych tricków. SZKOLENIA 3 H dla dorosłych w Trzcianach na wyciągu z oświetleniem: sobota 17.30-20.30 instruktor Mateusz niedziela 17.30-20.30 instruktor Filip Szkolenia są dla osób na każdym poziomie, plan zajęć dobierany jest indywidualnie. Grupy są maksymalnie czteroosobowe. Nasi instruktorzy nauczą Cię techniki, zwrotów, bezpiecznych tricków i zabawy na przeszkodach. Program szkolenia obejmuje: rozgrzewkę i przećwiczenie tricków „na sucho” dwie godziny na wyciągu (indywidualne ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania) foto i video coaching- natychmiastowe korygowanie błędów, plan treningu krótko i długoterminowy rozciąganie i omówienie wykonanych ćwiczeń przy wykorzystaniu nagranych materiałów foto/ wideo oraz wyznaczenie ćwiczeń do samodzielnej praktyki. Po każdym szkoleniu jest możliwość zgrania materiałów foto i video. Cena wynosi 230 zł w przypadku szkolenia dla dorosłych i obejmuje już wyciąg, deskę z wiązaniami, piankę. Zgłoszenia prosimy wysyłać na info@wakefamily.pl w tytule proszę wpisywać datę i miejsce szkolenia.

Quelle der Newsüberschriften: facebook.com