Pasohlávky (Wake Park Merkur)

auf Google-Karte zeigen
http://wakemerkur.cz
+420 608 958 046
Höhe 10.2 m
Länge 686 m
Masten 5
Typ Pentasi Full Size + Wakepark
Mitnehmer 9

Newsfeed

25.03.2017 Přijďte si letos poprvé zajezdit v našem Wake Parku a zahájit s námi Wake sezónu 2017! Come for first ride of the year in our Wake Park and join us for start of Wake season 2017!
23.03.2017 Transfer box s trubkou Další novinka v našem wake parku je zároveň největší výzva letošní sezóny. Rozšiřte Váš jízdní styl o nový rozměr, transferujte na všechny způsoby! Transfer box with pipe rail Another feature to our wake park for upcoming season. Lift up your riding style to a new dimension, transferred by all possible ways!
01.03.2017 Přesně za měsíc se letos poprvé roztočí kola našeho wake parku a proto si Vám dovolujeme představit další nový přírůstek, 18m dlouhý Rooftop! Exactly in one month we will spin the wheels of our wake park for the first time this year. Therefore we would like to introduce you another new obstacle, 18 m long Rooftop!
15.02.2017 Mnoho z Vás miluje náš pravý "BigShock!" kicker. Když ho máte tak rádi, připravili jsme pro Vás jeho dvojče. Od letoška si budete moci vychutnat stejný kicker na obě strany, těšíte se? Many of you love our right side "BigShock!" kicker. That´s why we have prepared his twin. This year you can enjoy the same kicker on both sides, are you looking forward?
03.02.2017 Přijmeme nové členy do naší Wake Park rodiny Hledáš práci na léto v úžasném prostředí a skvělé partě lidí? Přijmeme jen pohodové a pozitivně naladěné kolegy/ně se smyslem pro zodpovědnost, pracovitost a slušným chováním. Pokud si myslíš, že by tě bavila práce ve Wake Parku a splňuješ požadavky, napiš na info@wakemerkur.cz. Odpracuj si ježdění Studuješ, rád by jsi jezdil, ale nemůžeš si to dovolit? Napiš si o brigádu. Když nám pomůžeš s každodenní přípravou, tvorbou videí, nebo grafikou promo materiálů, tak tě necháme jezdit zadarmo!
15.01.2017 Dnes jsme přesně v polovině zimní pauzy a to je vhodná chvíle, abychom Vám představili další přírůstek našeho Wake Parku. MultiUprail, rozměry: 8 x 1.4 x 1.2 m Today we are exactly in the middle of winter break and this is the moment to introduce you a new member of our Wake Park inventory. MultiUprail, dimenssions: 8 x 1.4 x 1.2 m
10.01.2017 Žádáme všechny, aby nevstupovali v zimním období do Wake Parku. Vstup na překážky, mola a další součásti Wake Parku je přísně zakázán! Od 1.11. do 31.3. je ATC Merkur i Wake Park pro veřejnost uzavřen!
29.12.2016 Krásná vzpomínka na léto. V hlavní roli naše půvabná operátorka a její vánoční edit by Pedro. Beautiful summer memories. Our lovely operator in her Christmas edit by Pedro.
23.12.2016 Přejeme Vám všem krásné Vánoce a máme pro Vás malý dárek. Sice ho můžete vyzkoušet nejdříve v dubnu, ale už teď se můžete těšit na další novou, balanční překážku. We wish you all a Merry Christmas and we also have a small gift for you. You will try it soonest in April, but you can already look forward to another new and balance obstacle.
15.12.2016 Pro příští rok jsme na Vaše přání připravili 3 druhy permanentek. Můžete jezdit jen ve vedlejší sezóně, nově lze pořídit levnější verzi bez vjezdu pro auto, anebo klasiku s vjezdem pro auto a nabitým kreditem 1000 Kč na baru. Do konce roku můžete získat 10% vánoční slevu na všechny druhy sezónních permanentek, anebo 20% slevu na hodinové a denní lístky, podmínkou je platba do 31.12.2016. http://wakemerkur.cz/news/vanocni-slevy-2016.html Přejeme pohodový konec roku a jako vždy, naplé lano! For the next year we prepared three kinds of season tickets. You can ride only in the side season and get whole year entrance to the camping for one person, newly you can get low cost version with entrance for the person only, but without the entrance for a car or classic pass including entrance for person, car and charged credit of 1000 CZK at the bar. By the end of the year you can get 10% Christmas discount on all types of season tickets, or a 20% discount on the hourly and daily tickets (have to be paid until 31 December 2016). http://wakemerkur.cz/news/vanocni-slevy-2016.html We wish you a cool end of the year and as always, a tensioned rope!
11.12.2016 Vánoční slevová AKCE 20% na všechny dárkové poukazy! Věnujte originální vánoční dárek. Christmas DISCOUNT 20% on all vouchers! Give an original Christmas gift. http://wakemerkur.cz/vouchers/
01.12.2016 Všichni se už uložili k zimnímu spánku, nebo plánují výlet do tepla, ale nás se to zatím moc netýká. Pilně pracujeme a plánujeme, aby Vás další sezóna u vody a na vleku bavila zase o trochu víc. Příští rok na Vás opět čeká hromada novinek, no a aby jsme Vás nepředávkovali, budeme vše představovat postupně během celé zimy. Naše první nová překážka v sezóně 2017 je pro všechny začínající, nejmenší, holky, wakeskejťáky a vlastně i všechny ostatní, kteří se chtějí naučit jezdit a naskakovat překážky, ale náš slider je pro ně moc velká výzva. Vyslyšeli jsme Vaše přání a nově pro Vás zakotvíme naši nejmenší a nejjednodušší překážku "Little pussy", co na ní říkáte? Everyone already hibernate, or plan a trip to warm places, but not us yet. We work hard to bring more fun to your next season. Have a lot of news, but don´t want to overdose you, so we decided bring single news progressively throughout the winter. Our first new obstacle in season 2017 is for all beginners, youngsters, girls, wakeskaters and indeed anyone else who wants to learn how to ride or pop on obstacles and our slider is a still a challenge. We've listened to your wishes and will place our smallest and simplest obstacle "Little Pussy", do you like her?
30.11.2016 Pokud nevíš, jak přečkat zimu do doby, než se opět roztočí kolotoč na vodní hladině, zde je tip, jak to těch pár měsíců přečkat ve stylu: Do našeho týmu v Jeseníkách hledáme instruktory lyžování nebo snowboardingu, práce v týdenních turnusech, víkendy nebo celá sezóna. Plat 120 - 150,-/hodina. Permice na volné ježdění, freeridy, snowpark.. Zaměstnanecké ubytko přímo u svahu.Více info na www.loap-ski.cz
21.11.2016 This is wakeskate!
08.11.2016 Veliká gratulace našim jezdcům. Patrik se umístil na skvělém pátém místě a Veja je vícemistryně světa! Děkujeme za to, jak reprezentujete český wakeboarding.
05.11.2016 Včera oficiálně začalo MS a Veja s Patrikem dnes jedou své kvalifikační jízdy. Držte hrazdy!
01.11.2016 Tento týden začíná v Mexiku mistrovství světa ve wakeboardingu a wakeskatingu. Jsme malá země, kde wakeboarding nemá dlouhou tradici, ale i přesto má Česká republika na MS své reprezentanty. Jsme na místě a o všem důležitém Vás budeme informovat.
30.10.2016 Kam asi tito dva jezdci spolu cestují? 🌵🌎
23.10.2016 Velmi děkujeme Vám všem, kteří jste dorazili na včerejší wake karneval. Byli jste naprosto úžasní! Takové množství nadšenců, originálních masek a vysmátých lidí ze všech koutů světa jsme nečekali. Pro některé byl poslední den sezóny jejich první na vodě, jiní ochutnali nejlepší svíčkovou na světě a hodně z Vás bylo večer při tom, když se náš wake bar otřásl v základech. Lepší zakončení sezóny jsme si nemohli přát. We thank all of you who have arrived for yesterday's wake carnival. You were absolutely amazing! We didn´t expected so many enthusiasts, original masks and smiling people from all over the world. For some, the last day of the season was their first on the water, others just enjoyed sunny day and many of you stayed for brilliant after party at our wake bar. We could not have wished better end of the season.
22.10.2016 zakončení sezóny spojené s karnevalem
22.10.2016 Poslední den sezóny bude tak jak u nás na jihu bývá zvykem, krásný a slunečný 😎
20.10.2016 Tento víkend máte definitivně poslední možnost si letos zajezdit. Víkendové zakončení sezóny bude spojené se sobotním Wake karnevalem. Kdo přijde v masce jezdí zadarmo. V sobotu večer se pak můžete rozloučit i s našim Wake barem. V pátek jedeme od 15:00, v sobotu od 12:00. This weekend you have a definitely last chance to ride this year. End of the season party will be joined with Saturday's Wake carnival. Who will come in the mask, ride for free. On the evening, you can say goodbye to our Wake bar too. Opening will be on Friday from 15:00, Saturday from 12:00.
19.10.2016 Máte rádi maškarní? A co takhle na vodě? Přijďte s námi zakončit letošní Wake sezónu stylově a v maskách. Těšíme se na Vaše převleky v Sobotu od 12:00. Do you like Carnival? And what about on the water? Come to join us for the very last ride of this season and Wakeboarding in the masks. We looking forward to your disguises on Saturday from 12:00.
17.10.2016 Kdo nestihnul víkendovou pohodu, může to dohnat dnes. Bude otevřeno od 16:00 do 18:00, 2hodiny za 350 Kč. Pokud máte někdo zájem jezdit v týdnu, napište nám, rádi pro Vás otevřeme. Who missed the weekend chill, still can catch it up today. Will be open from 16:00 until 18:00, 2hrs for 350 CZK. If someone is interested in riding during the week, just write to us, we will open for you.

Quelle der Newsüberschriften: facebook.com